FARKLI DÜŞÜNMEK

Firma Jerry Stoller tarafından kurulmuş olup, bitkilerin verimliliğini arttırmak için yenilikçi çözümler sunmayı hedeflemektedir. Jerry Stoller, uluslararası alanda bitki gelişimi ve beslenmesi konusunda lider bir otorite olarak tanınmakta ve bu özelliği Stoller’in yıllar boyu büyümesinde önemli bir rol oynamaktadır. Merkezi Houston, Texas’da bulunan Stoller Grubunun şu anda dünyanın dört bir yanında 50’den fazla ülkede 900’ün üzerinde çalışanı ve 16 ülkede fabrikaları bulunmaktadır. 

Stoller ürünlerinin farkı bitki fizyolojisine olan hakimiyet ve bitki gelişim süreçlerindeki tecrübesinden gelmektedir. Sadece Stoller ürünleri sezon içinde zor koşullarda bile bitki gelişimini en üst seviyeye taşıyan teknolojiye sahiptir. 

The value of Stoller’s products can be found in our expertise and understanding of the plant hormone balance, how it relates to the growth stages of crops and the impact hormonal activity has on plant development and performance. Only Stoller products contain our proprietary technology, which is proven to ensure optimum plant growth so you can get the most out of every hectar — no matter what conditions or challenges you face during the season.

ULUSLARARASI POZİSYON

1972’de satışlarını Kuzey Amerika’nın ötesine taşıyan Stoller, büyüme potansiyelini, bitkisel üretim çeşitliliklerini ve uygun ortaklık fırsatlarını temel alarak küresel ayak izini ve ürün portföyünü geliştirmeye devam etmiştir. Bu gün Stoller satışlarının % 80’inden fazlası uluslararası satışlarından gelmektedir.

Beş kıtada her ülkede üreticiler zorlu hava koşulları, kuraklık, tuzluluk, toprak koşulları gibi zorluklarla karşı karşıyalar. Stoller uzmanları bu şartları Stoller teknolojisini kullanmak için bir avantaj olarak görmektedir. Bu bakış açısı firmayı global olarak bitkisel üretimi arttıran bir firma haline getirmektedir.

Kurumsal tanıtımımızı inceleyiniz